مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

جلسه توسعه شبکه دولت استان مورخ ۱۳/۹/۹۸

جلسه توسعه شبکه دولت استان مورخ ۱۳/۹/۹۸

جلسه توسعه شبکه دولت استان مورخ ۱۳/۹/۹۸با حضور مدیرکل نگهداری فنی و توسعه مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ، جلسه توسعه شبکه دولت استان در محل دفتر مدیریت فناوری اطلاعات استانداری کرمان برگزار گردید.

جلسه توسعه شبکه دولت استان مورخ 13/9/98 با حضور مدیرکل نگهداری فنی و توسعه مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ، جلسه توسعه شبکه دولت استان در محل دفتر مدیریت فناوری اطلاعات استانداری کرمان برگزار گردید.
در این جلسه که جمعی از مسئولین شرکت مخابرات استان در آن حضور داشتند ، مهندس طهماسبی در خصوص اهمیت شبکه دولت ، سامانه های موجود در این بستر سخنانی را ایراد نموه و راهکارهایی را در جهت توسعه این شبکه در استان ارائه نمودند .ایشان همچنین در قسمتی از صحبتهای خود اعلام کردند که تا کنون 950 نقطه شامل ادارات کل ، سازمانها ، شهرداریها ، ادارات شهرستانی ، دهیاریها و بخش خصوصی در استان به شبکه دولت متصل شده اند که این تعداد باید به 2500 نقطه در آینده برسد.
ایشان در پایان سفرشان به استان ، به اتفاق مدیرفناوری اطلاعات استانداری از اداره کل راه و شهرسازی استان ، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیمه سلامت استان بازدید به عمل آوردند.

 


منبع : دفتر فناوری اطلاعات


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲